euroawk
the great outdoors

euroAWK

 

euroAWK je jedným z kľúčových hráčov na slovenskom trhu vonkajšej reklamy. V roku 2001 sa euroAWK, spol. s r.o. stala vlastníkom billboardovej spoločnosti ORIS a.s., ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990. V roku 2002 sa stala tiež vlastníkom spoločnosti UNI-WERBUNG, spol. s r.o.

V portfóliu euroAWK nájdete viac ako 3 200 billboardov a 3 200 citylightov s pokrytím takmer celého územia Slovenska. Konkurenčnou výhodou, na základe ktorej poskytuje euroAWK unikátne pokrytie, je exkluzívna spolupráca s mestami.

Od začiatku pôsobenia na slovenskom trhu je prioritou spoločnosti kvalita plôch a spokojnosť zákazníkov. euroAWK vám ponúka komplexný balík služieb, ktorý zahŕňa návrh kampane podľa vašich požiadaviek, prenájom plôch, zabezpečenie produkcie, výlep, fotodokumentáciu a celomesačnú kontrolu nosičov. Obchodný tím euroAWK s dlhoročnými skúsenosťami v plánovaní vonkajšej reklamy vám poskytne odborné poradenstvo a vypracuje optimálnu kampaň, či bezplatnú konzultáciu akéhokoľvek návrhu neštandardného riešenia vonkajšej reklamy.

euroAWK je členom medzinárodnej siete spoločnosti AWK a Firmengruppe Freund so sídlom v Nemecku. Okrem Slovenska má zastúpenie v Českej Republike a v Maďarsku.

 

euroAWK (8)

imgimgimgimgimgimgimgimg