Aktuálne správy od euroAWK

 

Nový e-shop od euroAWK - bilbordovka.sk

Od mája 2024 spustilo euroAWK, spol. s r.o. prevádzku e-shopu bilbordovka.sk, určeného na prenájom billboardov a citylightov našej spoločnosti. Tento e-shop je určený predovšetkým pre klientov, ktorí majú záujem o individuálny prenájom plôch našej spoločnosti.

bilbordovka.sk umožní záujemcom o vonkajšiu reklamu, jednoduchšie vyhľadávanie a realizáciu objednávok našich plôch, ktoré sú rozmiestnené na celom uzemí Slovenska. Zároveň záujemcom poskytne možnosť zabezpečenia tlače plagátov, resp. v prípade potreby aj spracovanie grafických podkladov pre zabezpečenie takejto tlače .

V prípade, že nebude vybraná plocha v požadovanom období k dispozícii, potenciálny klient sa dozvie termín jej najbližšej dostupnosti, resp. si bude môcť v danej oblasti vyhľadať inú dostupnú plochu.

bilbordovka.sk týmto sprístupňuje služby našej spoločnosti širšiemu okruku potenciálnych záujemcov o vonkajšiu reklamu.

Nové prístrešky na zástavkách MHD v Prešove

Cestujúci využívajúci MHD v Prešove zaznamenali v máji novinku. Nové prístrešky na zástavkách MHD zvýšili kvalitu cestovania nielen inovatívnym dizajnom, ale aj dôrazom na ekológiu. Naša spoločnosť v Prešove, ako vôbec prvom meste na Slovensku, inštalovala 4 kusy prístreškov a citylightov najnovšej generácie.

Práve Prešov je vôbec prvé mesto, v ktorom naša spoločnosť dostala možnosť priniesť najnovšiu generáciu mobiliáru a reklamných nosičov. Podobne ako aj iné oblasti, aj v oblasti mestského mobiliáru a reklamných nosičov sa posledné roky kladie dôraz na inovatívne riešenia. Práve v Prešove sme videli priestor priniesť niečo nové, vychádzajúce zo spolupráce so svetovými dizajnérmi.

Dodávateľ, ktorý pre nás dizajnoval a dodával aj prístrešky a reklamné nosiče v Prešove, má za sebou úspešné spolupráce napríklad aj s ázijským Katarom, či nemeckými, talianskymi, alebo aj chorvátskymi mestami. Zadanie pre nášho partnera, ktorý pôsobí v oblasti mestského mobiliáru už takmer 50 rokov, bolo jasné. Vytvoriť prístrešky, ktoré vytvoria komfortnú zónu pri čakaní na mestské spoje, a zároveň budú dizajnovo svieže, moderné a nadčasové.

Komfort cestujúcich dopĺňajú aj lavičky a opierky vyrobené z tropického dreva. Dôležitou súčasťou požiadaviek bola aj odolnosť voči vandalizmu. Poškodzovanie nielen prístreškov, či lavičiek, ale aj budov, nie je bohužiaľ výnimočné. Použité materiály, pevná oceľ a extrudovaný hliník, či až 10 milimetrov hrubé bezpečnostné sklo, by mali zabrániť bežnému vandalizmu.

Nové prístrešky a reklamné nosiče budú zároveň aj významne šetrné k životnému prostrediu. Osvetlenie reklamných nosičov a prístreškov v nočných hodinách nie je samoúčelné, ide o ochranu pre vandalizmom, a v prípade prístreškov je jeho cieľom najmä väčšia bezpečnosť cestujúcich pri čakaní na spoj. Nové prístrešky v Prešove však majú oproti klasickým typom niekoľkonásobne nižšiu spotrebu elektriny, a to iba 18 wattov.

euroAWK plánuje ponúknuť personalizované moderné riešenia mestského mobiliáru aj v ďalších mestách Slovenska. Dizajn prístreškov, ale aj reklamných plôch, reaguje na meniace sa nároky na kvalitu verejného priestoru. Aj preto majú stále svoje miesto vo svetových metropolách, samozrejme ak spĺňajú moderné kritériá.