Euroawk

Inšpirácie

Inšpirácie

Využitie neštandardných riešení je vždy veľmi efektná a pôsobivá forma “out of home” reklamy. Nielen že upúta pozornosť okoloidúcich, ale často prináša aj pozornosť médií.

Neštandarné riešenia na našich nosičoch sú výsledkom intenzívnej spolupráce medzi nami a klientom. Radi vám poradíme a inšpirujeme vás. Chcete vyskúšať netradičnú formu vonkajšej reklamy a nemáte žiadne skúsenosti? Obráťte sa na nás.

Včasná konzultácia

  • zabezpečí bezproblémovú prípravu, inštaláciu a realizáciu kampane

Nič nie je nemožné

  • radi vás inšpirujeme realizovanými projektmi u nás i v zahraničí

Technický návrh projektu zdarma

  • vytvoríme na základe vašej kreatívy a ponúkneme vám najefektívnejšiu realizáciu celej kampane

Citylighty

Citylighty, či už samostojace alebo integrované v zastávkach MHD prinášajú veľmi zaujímavé možnosti pre neštandardné kampane. Nechajte sa inšpirovať rôznymi typmi využitia tohto média.

Branding zastávka MHD

Branding zastávka MHD

Každá zastávka sa skladá z jedného alebo dvoch citylightov, ktoré tvoria bočné steny zastávky a ďalej zo sklenených plôch, ktorými je vyplnená zadná stena.

Plagáty umiestnime do citylightov a steny zastávky polepíme tak, aby tvorili jeden celistvý motív. Na strechu zastávky je zároveň možné umiestniť 2D alebo 3D nadstavbu. Fantázii sa medze nekladú.

Čiastočný branding zastávky MHD

Čiastočný branding zastávky MHD

Ak nechcete na branding produktu využiť celú zastávku, môžete využiť napríklad len polep zadných alebo len vnútorných skiel.

Ozvučené a interaktívne citylighty

Ozvučené a interaktívne citylighty

Tato technická novinka patrí medzi prémiové formy reklamy. Do citylightov je možné umiestniť zvukovú či obrazovú techniku, zariadenie na prenos dát, fotobunku či bluetooth. Zaujmite vašich zákazníkov najmodernejšou formou reklamy.

Akvárium

Akvárium

Jedná sa o prázdny citylight, do ktorého vnútornej časti umiestnime vami propagovaný produkt. Priestor vnútri citylightu dokážeme upraviť podľa vašich predstáv – možné sú poličky či rôzne druhy osvetlenia alebo postupné spúšťanie osvetlenia.

Spojenie citylightov a aroma marketingu

Spojenie citylightov a aroma marketingu

Z množstva ponúkaných vôní si vyberiete takú, ktorá bude vystihovať práve pre váš produkt alebo značku. Na výber sú vône ako čokoláda, pečené zemiaky, syrová pizza, čerstvo pokosená lúka, pečivo, popcorn, eukalyptus, detský púder a mnoho ďalších. Zariadenie na šírenie vône bude potom nainštalované priamo do citylightu.

Bilboardy

Billboardy sú ideálne na realizáciu 2D alebo 3D nadstavieb. Neváhajte a rozšírte vašu kreatívu do priestoru.

2D nadstavba

2D nadstavba

Pokračovanie kreatívy plagátu nad výšku alebo šírku billboardu. Jedná sa o pomerne jednoduché a efektné zvýraznenie vašej reklamy.

3D nadstavba

3D nadstavba

Zvýraznenie reklamného posolstva pomocou využitia 3D objektu, ktoré zaručene zaujme.

Máte ďalšie otázky?

Napíšte nám a my sa vám obratom ozveme.