euroawk
the great outdoors

Inšpirácie

Využitie neštandardných riešení je vždy veľmi efektná a pôsobivá forma out of home reklamy. Nielen že upúta pozornosť okoloidúcich, ale často prináša aj pozornosť médií.

Neštandarné riešenia na našich nosičoch sú výsledkom intenzívnej spolupráce medzi nami a klientom. Radi vám poradíme a inšpirujeme vás. Chcete vyskúšať netradičnú formu vonkajšej reklamy a nemáte žiadne skúsenosti?

  img

  3D nadstavba na billboard

    

   • Včasná konzultácia zabezpečí bezproblémovú prípravu, inštaláciu a realizáciu kampane
   • Nič nie je nemožné – radi vás inšpirujeme už realizovanými projektmi u nás i v zahraničí
   • Na základe vašej kreatívy zdarma vytvoríme technický návrh projektu a ponúkneme vám čo najefektívnejšiu realizáciu celej kampane

    

   Citylighty

   Citylighty, či už samostojace alebo integrované v zastávkach MHD prinášajú veľmi zaujímavé možnosti pre neštandardné kampane. Nechajte sa inšpirovať rôznymi typmi využitia tohto média.

   Branding zastávky MHD
   Každá zastávka sa skladá z jedného alebo dvoch citylightov, ktoré tvoria bočné steny zastávky a ďalej zo sklenených plôch, ktorými je vyplnená zadná stena. Plagáty umiestnime do citylightov a steny zastávky polepíme tak, aby tvorili jeden celistvý motív. Na strechu zastávky je zároveň možné umiestniť 2D alebo 3D nadstavbu. Fantázii sa medze nekladú.

   Čiastočný branding zastávky MHD
   Ak nechcete na branding produktu využiť celú zastávku, môžete využiť napríklad len polep zadných alebo len vnútorných skiel.

   Ozvučené a interaktívne citylighty
   Tato technická novinka patrí medzi prémiové formy reklamy. Do citylightov je možné umiestniť zvukovú či obrazovú techniku, zariadenie na prenos dát, fotobunku či bluetooth. Zaujmite vašich zákazníkov najmodernejšou formou reklamy.

   “Akvárium“
   Jedná sa o prázdny citylight, do ktorého vnútornej časti umiestnime vami propagovaný produkt. Priestor vnútri citylightu dokážeme upraviť podľa vašich predstáv - možné sú poličky či rôzne druhy osvetlenia alebo postupné spúšťanie osvetlenia.

   Spojenie citylightov a aroma marketingu
   Z množstva ponúkaných vôní si vyberiete takú, ktorá bude charakteristická práve pre váš produkt alebo značku. Na výber sú vône ako čokoláda, pečené zemiaky, syrová pizza, čerstvo pokosená lúka, pečivo, popcorn, eukalyptus, detský púder a mnoho ďalších. Zariadenie na šírenie vône bude potom nainštalované priamo do citylightu.

   Billboardy

   Billboardy sú ideálne na realizáciu 2D alebo 3D nadstavieb. Neváhajte zväčšiť vašu kreatívu do priestoru.

   2D nadstavba na billboard
   Pokračovanie kreatívy plagátu nad výšku alebo šírku billboardu. Jedná sa o pomerne jednoduché a efektné zvýraznenie vašej reklamy.

   3D nadstavba na billboard
   Zvýraznenie reklamného posolstva pomocou využitia 3D objektu, ktoré zaručene zaujme.

   Nadstavba TopTronic
   Formát TopTronic spája klasický billboard s LED nadstavbou. LED nadstavba s pohyblivým textom tak ponúka možnosť dopĺňať reklamné posolstvo nad rámec klasického billboardu podľa aktuálnych potrieb klienta. Umožňuje zvýrazniť aktuálne prebiehajúce zľavy alebo nový produkt. Viac info >>

    

   Zaujímavé kampane realizované na plochách euroAWK (38)

   imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg